Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

2'si 1 Arada Kampanyası

2'si Bir Arada Kampanyası

İnternete doyasıya telefon olmadan da bağlanmak isteyenler için Yalın ULTRANET LİMİTSİZ paketi; internet + ev telefonu isteyenlere ULTRANET LİMİTSİZ + TTNET Alo Konuştukça Öde paketi 24 ay TTNET'li olma sözüne 88 TL yerine ayda sadece 63,90 TL!

 
Online Başvuru
 
2'si Bir Arada Kampanyası

Ücretlere %18 KDV; internet için %5; TTNET Alo için %15 ÖİV dahildir.

Kampanyaya dahil tüm yalın internet paket seçenekleri için tıklayın

Paket Adı Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Adil Kullanım Noktası Kampanyalı Fiyat Tarife İndirim Bedeli (Aylık)
Yalın ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB TL39,90 x 24 Ay TL57/Ay TL17,10
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL63,90 x 24 Ay TL91/Ay TL27,10

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanya kapsamındaki yalın internet kampanyalı paket fiyatlarına yalın internet aylık erişim ücreti dahildir. Yalın internet devre hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), bir defaya mahsus yansıtılır.

Kampanyaya dahil tüm internet ve TTNET Alo telefon hizmetleri paket seçenekleri için tıklayın

Paket Adı Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Adil Kullanım Noktası + Telefon Kampanyalı Fiyat Tarife İndirim Bedeli (Aylık)
ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB TTNET Alo Konuştukça Öde* TL39,90 x 24 Ay TL57/Ay TL17,10
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL63,90 x 24 Ay TL91/Ay TL27,10

Yukarıda belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanya kapsamında yararlanılabilecek TTNET Alo Paketleri için tıklayın

TTNET Alo Paketleri Aylık Ücretsiz Dakika Ücretsiz Dakika Kullanım Yönleri Kampanya Tarifesi
TTNET Alo Konuştukça Öde - - TL13,90 x 24 ay
TTNET Alo 100 100 Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon TL20,80 x 24 ay
TTNET Alo 250 250 Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon TL29,80 x 24 ay
TTNET Alo 500 500 Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon TL43,80 x 24 ay
TTNET Alo 1000 1000 Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon TL56,80 x 24 ay
TTNET Alo 3000 3000 Şehiriçi, şehirlerarası, Uluslararası Kademe 
1 Sabit Telefon
TL47,80 x 24 ay

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir. TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti kampanya kapsamında 12 ay boyunca 13,90 TL'dir. Yukarıdaki tablodaki fiyatlara 13,90 TL dahildir. TTNET Alo paketleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet ve TTNET Alo paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan 31 Ekim 2015 tarihine kadar başvuran bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyaya dahil TTNET İnternet ve TTNET Alo paketleri 24 ay boyunca indirimli olup 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi bittikten sonra yürürlükteki TTNET İnternet ve TTNET Alo tarifesi uygulanacaktır.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Yeni aboneliklerde 96 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Tabloda belirtilen TTNET Alo paket fiyatlarına TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (24 ay taahhüt süresince 18 TL yerine 13,90 TL) dahildir. 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi dolduğunda 18 TL'lik aylık TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Tabloda belirtilen yalın internet paket fiyatlarına aylık yalın internet erişim ücreti (taahhüt süresince 18 TL yerine 12 TL) dahildir. 24 aylık taahhüt süresi dolduğunda 18 TL'lik aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 16 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti; mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 16 TL (vergiler dahil) TTNET Alo'ya geçiş ücreti alınır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil İnternet + TTNET Alo/Yalın internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitli kablosuz modem kampanyasından yararlanabilecektir.
 • Abone, 24 (yirmi dört) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 8, 16, 24, 35, 50,100 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar ararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve adil kullanım noktası bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kampanyaya dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU GO MAXİ paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Maxi Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. TTNET, Tivibu Go Maxi paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

Sözleşmeler için tıklayınız.

Taahhütname için tıklayınız.

Kampanyaya başvurmak için www.ttnet.com.tr, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da TTNET Bayisine uğrayın, tercihinize göre internet ve telefon veya sadece internet (Yalın İnternet) sahibi olun. Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

2'si Bir Arada Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.